Конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно»
Адміністратор

Конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно»


Починаючи з 27 травня до 23 жовтня 2019 року проводиться всеукраїнський конкурс серед студентства - «Розумним Бути Модно». Запрошуємо студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ) долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місця, за які передбачені нагороди:


1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;

2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;

3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.


До конкурсу можуть приєднатися студенти будь-яких курсів та всіх факультетів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ), що навчаються на контрактній основі чи державному замовленні. В разі, якщо переможні місця займають студенти державного замовлення, вони отримують стипендію, відповідно до оплати навчання на курсі.


Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»


Учасникам конкурсу пропонується провести невелике дослідження на тему:


«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

                      

Кожен учасник самостійно обирає предмет дослідження (питання або проблематика). Обране питання має бути на погляд студента актуальним, відповідати головній темі. Розглядати питання слід за визначеними напрямками (одним чи декільком):


Економіка;

Менеджмент;

Маркетинг;

Психологія;

Політологія;

Журналістика.


Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - <a href="http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/"за посиланням